Oğuz Esen Resmi Fan Clup İndir-Dinle 2011
Aldatan erkek böyle yakalanır.. 112

Join the forum, it's quick and easy

Aldatan erkek böyle yakalanır.. 112
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aldatan erkek böyle yakalanır..

Sabit Aldatan erkek böyle yakalanır..

Mesaj tarafından Mc Zindan Ankara Style C.tesi Mayıs 15, 2010 11:10 pm

Aldatan erkek böyle yakalanır! Merak ve şühhe içinizi kemiriyor! "Acaba şuan nerede, ne yapıyor?" Bununla başa çıkamadığınız anlarda devreye profesyoneller giriyor. Dedektifler bakın bu işi nasıl yapıyor?

Dedektiflik artık sadece televizyon dizileri, filmler ve romanlardan bildiğimiz bir meslek değil. Bugünlerde gazetede veya televizyonlarda karşımıza sık sık bir dedektifin karıştığı olaylar çıkabiliyor. 2000 yılından beri faaliyete geçen özel dedektiflik bürolarının sayısında ciddi bir artış var. En çok araştırılan konu ise şüphesiz aldatma vakaları.
Konuyu uzmanından öğrenelim istedik ve 12 yıllık özel dedektif Kerem Alp ile mesleği ve yaşadıkları üzerine konuştuk.

Bize kendinizi tanıtır mısınız?

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Ancak polis olmayı tercih ettim ve 1976'de Emniyet Teşkilatı'na katıldım. 1996'da emekli olduktan bir yıl sonra Pozitif Dedektiflik adlı şirketimi kurdum. O günden bu yana çok çeşitli olaylar üzerinde çalışıyorum.

Bir dedektif tam olarak ne yapar? Çözdüğünüz ilk olay neydi?

Dedektif delil toplar. İpuçlarını birleştirerek gerçeğin ortaya çıkmasına yardıma olur. Eniştemi yakalamam ilk işimdi. Ablam eşinden şüpheleniyordu. Araştırmamı istedi. Sonuçta ikinci bir ev ve kadın olduğunu tespit ettim.

İnsanlar size ne zaman geliyorlar?

Merak ve şüphe içlerini kemirmeye başladığında bize başvuruyorlar. Öncelikle bu tür konular yakın arkadaşlarla tartışılır. Genellikle 'Neden takip etmiyoruz?' fikri gündeme gelir. Sonrasında arkadaş tavsiyesi, basın ya da internet yoluyla, bizlere ulaşırlar.

Size gelen her işi alır mısınız?

Müşterinin haklı şüpheleri olduğuna inanmamız lazım. Aksi takdirde işi almayız.

En çok ne tür vakalarla karşılaşıyorsunuz?

1000 vakanın ortalama 600'ü aldatmalar oluyor. Geri kalanı kayıplar, dolandırıcılık ve hırsızlıklar olarak dağılıyor. Evlilik öncesi araştırma isteyenler, çocukları hakkında bilgi talep eden ebeveynler de var.

Kendinizi boşanmalara aracılık yapıyor gibi hissediyor musunuz?

Biz bu ofiste itinayla yuva yıkarız! Ancak yuvanın yuvalıktan çıkmış olması gerek. Eşlerden biri evinden, çocuklarından, eşinden vazgeçmişse o evliliğin sona ermesini tercih ederiz. Ancak erkeklerin ikilemde kaldıkları, yanılıp, şaşırdıktan zamanlar da olabiliyor. Biz bunu iyi anlamaya çalışıyoruz. Yanıldığının farkında olan erkeğin yuvasının kurtulması için elimizden geleni yaparız. Ayrıca insanların hayatlarına dair pek çok bilgi ediniyoruz. Bunları kötü niyetli insanlardan uzak tutmaya çalışırız.

İşinizin riskleri nelerdir?

Takiplerde kişiyi gözden kaçırmamak gerekiyor. Bunu sağlamaya çalışırken bazı sakarlıklar, düşüp, kalkmalar sıkça başımıza gelebiliyor. En sık karşılaştığımız sorunlardan biri de trafik kazaları. İstanbul trafiğinde fark edilmemeye çalışırken kazalara karışabiliyoruz.
Mc Zindan Ankara Style
Mc Zindan Ankara Style
Admin
Admin

Aktiflik Puanı : 13215

http://www.amasyateknoloji.tk

- Similar topics